HAKKIMIZDA

03.12.2010 tarihinde kurulan TRAPEZ Makina LTD ŞTİ, 20 yıllık imalat tecrübesi ve uzman mühendisliğin buluştuğu noktadır.
Çikolata Paketleme Makinaları ile başlamış olduğumuz imalat sektöründe, Çikolata Tesisi Makinalarının tamamını ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik özel makinalar üretmekteyiz.

FİRMA DEĞERLERİ

Trapez Makine, gelismis yeni teknoloji ve cikolata uretim ve ambalajlama için komple çözümler ve ozellikle tek kaynak tedarikçisi olarak müşterilerine hizmet vermeye çalışmaktadır. Standart ve özel stand-alone makineleri, modüler hatları ve tam entegre sistemlerin yenilikçi ürün portföyü sayesinde, Trapez Makina müşterilerinin özel ihtiyaçlarına en iyi çözümleri sunmayı amaçlamaktadır.

Misyonumuz,
13 yıldır ülkemizde ve dünyanın birçok yerinde edindiğimiz iş tecrübesinin doğruladığı ilkelerle yoğurarak oluşturduğumuz sağlam yapıyı, geleneklere bağlı, aynı zamanda yenilik ve gelişmelere açık olarak gelecek kuşaklara taşımak, toplumdan ve çalışanlarımızdan aldığımız güçle en iyi şekilde mal ve hizmet üretmek.

Vizyonumuz;
Çağdaş gelişmelere ayak uydurup ürün ve hizmetlerimizi sürekli geliştirerek en yüksek değeri elde etmek. Dürüst, tutarlı, güvenilir olmak. Şirket hedeflerinin, ülke ve toplumun gelişmesine uyumlu olmasını sağlamak.

Scroll to Top